Strona główna1 » NOREL Sensitive -Natychmiastowa ulga dla wrażliwej skóry
Nasze hity
Kontakt
 • Firma Dafa
  ul. Broniewskiego 4
  37-400 Nisko
  NIP: 865-107-92-54
 • E-mail:twoje@kosmetyki-profesjonalne.com
 • Telefon15 642 61 94
  502 481 425
 • Godziny działania sklepupon-pt 9.00 - 15.00
Płatności

 


 
 • norel HP-10
 • atellocolagen
 • Farmona TrychoTechnology
 • janssen eyes
 • Janssen cosmetics mature skin
 • Podopharm dla rąk i stóp
 • eksport

NOREL Sensitive -Natychmiastowa ulga dla wrażliwej skóry

Data dodania: 05-08-2018 alt

Rozszerzone naczynka, zaczerwienienia, nadmierna wrażliwość – z tymi problemami boryka się 60% klientów gabinetów kosmetycznych.Samo zaczerwienienie może wynikać z niewielkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia. Zjawisko to, może prowadzić do utrzymania się efektu zaróżowienia na dłużej i pojawienia się drobnych naczynek. Czasami, sieci naczyń krwionośnych, szczególnie na policzkach.

Skóra wrażliwa bardzo łatwo się odwadnia, a odwodniona w dużej mierze osłabiona, czego konsekwencją jest odczuwalne uczucie ściągnięcia i pieczenia.

Bardzo dużym problemem jest również często występująca alergia na używane produkty. Marka NOREL Dr.Wilsz opracowała wyjątkową linię SENSITIVE właśnie z myślą o klientach borykających się z tego rodzaju problemami.

Wszystkie produkty z tej linii zostały stworzone z bardzo wysokiej jakości składników pod okiem specjalistów z laboratorium Dr. Wilsz. Stworzone zostały tak , aby były w 100% skuteczne i bezpieczne w stosowaniu.

Kosmetyki wzmacniają i uelastyczniają naczynia krwionośne, dzięki czemu przestają one być aż tak widoczne. Zaczerwienienia i podrażnienia skóry zostają załagodzone i zminimalizowane, w dużym stopniu ustępuje też rumień.

W gabinetach kosmetycznych linia sensitive często wykorzystywana jest do „walki” z trądzikiem różowatym. Uderzeniowa dawka substancji aktywnych z arniki górskiej, kasztanowca, rutyny, oczaru wirginijskiego oraz witaminy C pozwala znacznie zmniejszyć objawy tego schorzenia i skutecznie zapobiegać jego nasilaniu się.

Kosmetyki SENSITIVE firmy Norel wykazują wysoką skuteczność zarówno w zabiegach gabinetowych jak i w stosowaniu domowym. Jest Jedną z najczęściej polecanych linii do stosowania domowego.


Przejdź do strony głównej

Aktualności

KWASY NOREL

03-10-2018Wyświetleń: 212alt

Okres wczesnojesienny rozpoczyna serię bardziej inwazyjnych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Pogoda jesienna sprzyja, gdyż nie jest  za zimno ani też za gorąco. Słońce nie jest tak intensywne ,więc nie musimy się obawiać i chronić skóry blokerami czy filtrami 50.

Przeczytaj całość

Seria JAGODY GOJI .....APIS

03-09-2018Wyświetleń: 126alt
Owoce jagód Goji, nazywane "superowocem" lub "czerwonymi diamentami", są wykorzystywane w medycynie chińskiej i w tybetańskiej od stuleci. Swoją popularność na całym świecie zyskały stosunkowo niedawno, stając się super żywnością i jednym z wiodących składników w kosmetyce.
Przeczytaj całość