Strona główna1 » Aktualności2 » ANTI A.G.E.- FARMONA – ZABIEG ANTYGLIKACYJNY
Nasze hity
Kontakt
 • Firma Dafa
  ul. Broniewskiego 4
  37-400 Nisko
  NIP: 865-107-92-54
 • E-mail:twoje@kosmetyki-profesjonalne.com
 • Telefon15 642 61 94
  502 481 425
 • Godziny działania sklepupon-pt 9.00 - 15.00
Płatności

 


 
 • norel HP-10
 • atellocolagen
 • Farmona TrychoTechnology
 • janssen eyes
 • Janssen cosmetics mature skin
 • Podopharm dla rąk i stóp
 • eksport

ANTI A.G.E.- FARMONA – ZABIEG ANTYGLIKACYJNY

Data dodania: 21-09-2018 alt

Nie wszystkim wiadomo jak fatalny wpływ na naszą skórę ma cukier. Im więcej spożywamy węglowodanów, tym więcej odkłada się cukru w naszej skórze. Występuje wówczas zjawisko zwane GLIKACJĄ. Co to takiego jest?

Glikacja to proces , w którym cukier transportowany przez krew zaczyna się kumulować i „przyczepiać” do białek np.: włókien kolagenowych. I właśnie włókna kolagenowe „oblepione” cukrem stają się coraz mniej elastyczne, coraz bardziej sztywne, zniekształcone. Tracą swoje właściwości i nieodwracalnie zmieniają swoją strukturę. Na skórze, zmarszczki spowodowane glikacją widoczne są często jako skrzyżowane , nazywane popularnie z jęz. angielskiego „Criss Cross Wrinkles.”
Firma Farmona Professional oferuje nam zabieg ANTI A.G.E stworzony z myślą o problemach glikopochodnych skóry.
Podstawowym zadaniem zabiegu jest opóźnienie procesów starzenia skóry, zmniejszenie ilości akumulowanych zaawansowanych produktów glikacji (A.G.E) oraz degradacji GAG-ów.
Głównymi składnikami tego zestawu zabiegowego są: WITAMINA PP , która wykazuje silne działanie antyoksydacyjne i antyglikacyjne,zapobiega sztywnieniu włókien podporowych. Przeciwdziała również zażółceniu i ziemistemu kolorowi skóry pojawiającymi się z wiekiem. Inne składniki to aktywator kolagenu i elastyny, fitoretinol, glikozaminoglikany oraz IDEALIFT- lipopeptyd, który stymuluje syntezę elastyny, wspiera prawidłową i funkcjonalną architekturę włókien sprężystych przez pobudzenie najważniejszych elementów zawartych w strukturze tkankowej.

Cały zabieg zawiera 10 ampułek 5ml Aktywatora przenikania, 10 ampułek 5ml Bioaktywnego koncentratu antyglikacyjnego oraz 10 saszetek Fibrowygładzającej maski z aktywatorem. Jedno opakowanie zabiegu ANTI A.G.E wystarczy nam na pełną kurację dziesięciozabiegową.

Serdecznie polecam.


Przejdź do strony głównej

Aktualności

KWASY NOREL

03-10-2018Wyświetleń: 208alt

Okres wczesnojesienny rozpoczyna serię bardziej inwazyjnych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Pogoda jesienna sprzyja, gdyż nie jest  za zimno ani też za gorąco. Słońce nie jest tak intensywne ,więc nie musimy się obawiać i chronić skóry blokerami czy filtrami 50.

Przeczytaj całość

Seria JAGODY GOJI .....APIS

03-09-2018Wyświetleń: 123alt
Owoce jagód Goji, nazywane "superowocem" lub "czerwonymi diamentami", są wykorzystywane w medycynie chińskiej i w tybetańskiej od stuleci. Swoją popularność na całym świecie zyskały stosunkowo niedawno, stając się super żywnością i jednym z wiodących składników w kosmetyce.
Przeczytaj całość